Założyciel przedszkola

Założycielem przedszkola „Zebra” jest mgr Olga Baca – Absolwentka Wydziału Wychowania Muzycznego Akademii Świętokrzyskiej, Wydziału Wychowania Przedszkolnego Wyższej Szkoły im. P. Włodkowica, Studiów Podyplomowych na Wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Edukacji Artystycznej w zakresie Muzykoterapii Akademii Muzycznej Łodzi oraz Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Propagatorka nowych metod muzykoterapii i muzyko profilaktyki prof. M. Janiszewskiego, z zamiłowania muzyk, lingwista i doskonały pedagog.

„Założenie placówki muzycznej i językowej wynika z mojej pasji i miłości do dzieci. Wierzę, że w każdym dziecku drzemie potencjał, a muzyka wyzwala w dzieciach to, czego nie widzimy: przeżycia, emocje i siłę. Największą radością i satysfakcją jest dla mnie uśmiech i radość Dziecka”.

Szczęśliwa mama trójki dzieci ;)