Fun and play Saturday

funplay
 

Spotykamy się w soboty, od marca do września w godz. 10.00-12.00!

Wspólnie z rodzicami Państwa pociechy mogą  bawić się z nami na bezpłatnych zajęciach adaptacyjnych w „Zebrze”.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i polskim równolegle przez doświadczony, profesjonalny zespół Zebry!

Podczas wspólnych zabaw dziecko nie tylko zapozna się z nową sytuacją bycia w grupie rówieśników, ale również w formie wielu zabaw ruchowych, muzycznych, plastycznych zbudujemy relacje rodzic- dziecko-nauczyciel.

Dzięki adaptacji „Fun and Play Saturday” nasze dzieci łatwiej rozstaną się z mamą i tatą wtedy, gdy nadejdzie czas pójścia do przedszkola.

Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o kontakt z dyrektorem placówki:

Przedszkole Zebra w Piasecznie,
ul. Julianowska 46a,
biuro@przedszkole-zebra.pl

 

Marcowe i kwietniowe spotkanie:

 30 marca (godz. 10.00-12.00)-  zabierzemy dzieci w kolorowy świat zjawisk atmosferycznych, rymowanką „RAIN GO AWAY” wyjaśnimy dzieciom jak powstaje tęcza, przy piosence „RAINBOW SONG” dzieci wspólnie z rodzicami poznają instrumenty muzyczne,kolory tęczy i wykonają pracę plastyczną. Na zakończenie zajęć zaplanowane są tęczowe zabawy na placu zabaw oraz poczęstunek dla dzieci! Serdecznie zapraszamy!

13 kwietnia (godz. 10.00-12.00)-zapraszamy nasze nowe dzieci do wspólnej zabawy na  wiejskim podwórku! Przywitamy się ciepło piosenką ”Hello song”, po czym zamienimy się w zwierzątka. Poznamy nazwy zwierząt w języku angielskim. Nauczymy się piosenki pt „Old Mcdonald”, słuchowisko „Odgłosy zwierząt ” pomoże zgadnąć jakie zwierzątka żyją w zagrodzie, a  Ilustrowana bajka „Wiejskie zwierzęta” wprowadzi nas w doskonały klimat zabawy na wsi. Wspólnie z rodzicami wykonamy pracę plastyczną „Cows and Sheep”, a na placu zabaw będzie czekała na nas wesoła gimnastyka! Serdecznie zapraszamy!

Prosimy, aby każde dziecko zabrało ze sobą dobry humor!

 

Majowe spotkanie:

11 i 25 maja (godz. 10.00-12.00)- zapraszamy nasze nowe dzieci do zdrowego, owocowego spotkania pt.   „FOOD AND FITNESS!” i “COLORS AROUND US”

Tego dnia wspólnie z rodzicami zapoznamy się z nazwami owoców i warzyw w języku angielskim, zaśpiewamy „FOOD AND FITNESS SONG”. Podczas czytania „HEALTHY HABITS BOOK” omówimy zdrowe nawyki. Porozmawiamy o ulubionych produktach mlecznych, wykonamy pracę plastyczną „MILK COW ART” i wraz z rodzicami nauczymy się doić krowy! Odpowiemy na pytanie, czy ziarenka są zdrowe, zapoznamy się ze smakiem i wyglądem zdrowych polskich ziaren. Każde dziecko wykona swoją własną, kolorową sałatkę owocową, a  za pomocą blendera rodzice wraz z dziećmi przygotują zdrowy soczek owocowo-warzywny! Propagując zdrowy tryb życia na naszym placu zaprosimy dzieci do  „FUNNY SUNNY KIDS GYM” ! Serdecznie zapraszamy!

Prosimy, aby każde dziecko zabrało ze sobą ulubione warzywo/owoc.

 

Czerwcowe spotkanie:

8 i 15 czerwca (godz. 10.00-12.00)- wesoło śpiewając „Hello Song” przywitamy się i zapoznamy się z nowymi przedszkolakami. Wsiądziemy wszyscy w magiczny autobus i zaśpiewamy wesołą
piosenkę „The wheels on the bus”.Po czym czeka na nas zabawa „Find a Car” podczas której wspólnie poszukamy ukryte samochody! Będzie to wspaniała okazja do poznania kolorów w języku angielskim! Poznamy zasady ruchu drogowego wykonując pracę plastyczną „ Traffic lights” , zamienimy się w samochody i zaśpiewamy piosenkę „ On the go”!

Na zakończenie zajęć zaplanowane są zabawy z samochodami na placu zabaw oraz poczęstunek dla dzieci!

Prosimy, aby każde dziecko miało ze sobą ulubiony samochodzik! ZAPRASZAMY!