Niepubliczne przedszkole anglojęzyczne - Józefosław

Nowe Niepubliczne Przedszkole Józefosław
Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że od marca 2021r otworzyliśmy nowe przedszkole Zebra w Józefosławiu przy ul. Uroczej 5/7. Nasze przedszkola od 17 lat wprowadzają najwyższą jakość edukacyjną oraz opiekuńczą w zakresie zarówno dwujęzyczności, umuzykalnienia jak i rozwoju kompetencji dzieci.

Nowe przedszkole Zebra powstało w nowoczesnym budynku użytkowym na działce o powierzchni 2000m2, w którym dysponujemy pięcioma dużymi, poruszającymi wyobraźnię dziecka salami wraz z łazienkami, Music Room-em, komfortową szatnią, gabinetami dla specjalistów, własną kuchnią z zapleczem gospodarczym i socjalnym, najnowocześniejszym systemem wentylacji antysmogowej, klimatyzacją oraz własnym, doskonale wyposażonym placem zabaw z zewnętrzną toaletą dla dzieci.
Od lat nasi absolwenci to najlepsi uczniowie szkół w kraju i zagranicą, zwycięzcy konkursów oraz olimpiad.
Nasza kadra to zespół profesjonalistów, wyróżniających się nie tylko doskonałym przygotowaniem do pracy z dziećmi, ale także cierpliwością, serdecznością i ciepłem.
Wiedza, doświadczenie i pasja- to nas łączy!

Przedszkole Józefosław – Serdecznie zapraszamy do ZEBRY!

Przedszkole niepubliczne w Józefosławiu łączy w sobie nowoczesne podejście do wychowania dzieci z miłą atmosferą w trakcie nauki i zabawy. To ważne, ponieważ właśnie pierwsze lata nauki dziecka mają bardzo duży wpływ na jego późniejsze życie. Chodzi przede wszystkim o ciekawość świata, umiejętność odnalezienia się w nowej grupie ludzi czy chęć do współpracy z nauczycielami. To bardzo ważne, aby już w przedszkolu miało okazję do tego, aby poznać świat od tej ciekawszej strony, a przy tym również mieć szansę na wykorzystanie swojego pełnego potencjału.

Dlatego nasze niepubliczne przedszkole to również przedszkole anglojęzyczne. A to oznacza, że wykorzystujemy immersję językową w wychowaniu naszych przedszkolaków. Immersja to niejako zanurzenie się w języku, czyli dzieci codziennie mają kontakt z językiem angielskim. Co ważniejsze – w bardzo powszechnych i zwykłych okolicznościach. To pomaga w nauce i stymuluje jej naturalny proces.

Jednocześnie nasi wychowawcy wykorzystują swoje doświadczenie i specjalistyczną wiedzę do tego, aby dzieci zaciekawić światem. Dlatego współpracujemy tylko i wyłącznie z osobami, które nie tylko są świetnie wykształcone, ale również lubią pracę z dziećmi. To bardzo ważne.

Niepubliczne przedszkole w Józefosławiu

Jako niepubliczne przedszkole nasz oddział w Józefosławiu gwarantuje, że każde dziecko jest traktowane szczególnie indywidualnie. Do każdego z nich podchodzimy ze świadomością jego lęków, ciekawości i naturalnych talentów. Dzięki temu tworzymy atmosferę sprzyjającą rozwojowi i nauce.

Oczywiście w codziennej zabawie przemycamy ciekawą naukę. A dzięki nowoczesnym metodom szkoleniowym działamy kompleksowo i pobudzamy umysły naszych dzieci do ciągłego rozwoju. I właśnie to pozwoli im później na łatwiejszą naukę czy odnalezienie się w nowej grupie przyjaciół.

Dodatkowo korzystamy z cudownych właściwości immersji. Wrzucamy dzieci w świat, w którym czymś zupełnie normalnym jest porozumiewanie się językiem angielskim. To szansa, która procentuje w przyszłości.

Przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu

Nasz oddział w Józefosławiu to przedszkole anglojęzyczne, a to oznacza, że dzieci od pierwszego dnia zajęć spotykają się z obcym językiem. Bardzo ważna jest immersja. To ona pozwala na najszybszą naukę.

Na czym ona polega? To przede wszystkim wykorzystanie języka angielskiego w codziennym życiu naszego przedszkola. Zajęcia prowadzone są przez osoby płynnie posługujące się obcym językiem oraz polskim. Rozmowy, zabawy i nauka – wszystko miesza w sobie nowe słówka, zwroty i wymowę. Dzięki temu dziecko bardzo szybko uczy się i rozwija. To szczególnie ważne w czasach, gdy język angielski staje się językiem świata.

Przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu to szansa dla dzieci, aby poznały i wykorzystały swój pełen potencjał. To miejsce, w którym wspólnie poznajemy swoje mocne strony i nad nimi pracujemy, ale nie zapominając o równie ważnej poprawie tam, gdzie dzieci czują się słabiej. Dzięki temu nasze wsparcie jest kompleksowe, a nasze przedszkolaki rozwijają się na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego dziecka.

Zapisy