Niepubliczne przedszkole anglojęzyczne - Józefosław

ul. Urocza 5/7, 05-500 Józefosław

Godziny otwarcia: 7:00 – 18:00

Nowe Niepubliczne Przedszkole Józefosław

Przedszkole Józefosław – Serdecznie zapraszamy do ZEBRY!

Przedszkole niepubliczne w Józefosławiu łączy w sobie nowoczesne podejście do wychowania dzieci z miłą atmosferą w trakcie nauki i zabawy. To ważne, ponieważ właśnie pierwsze lata nauki dziecka mają bardzo duży wpływ na jego późniejsze życie. Chodzi przede wszystkim o ciekawość świata, umiejętność odnalezienia się w nowej grupie ludzi czy chęć do współpracy z nauczycielami. To bardzo ważne, aby już w przedszkolu miało okazję do tego, aby poznać świat od tej ciekawszej strony, a przy tym również mieć szansę na wykorzystanie swojego pełnego potencjału.

Dlatego nasze niepubliczne przedszkole to również przedszkole anglojęzyczne. A to oznacza, że wykorzystujemy immersję językową w wychowaniu naszych przedszkolaków. Immersja to niejako zanurzenie się w języku, czyli dzieci codziennie mają kontakt z językiem angielskim. Co ważniejsze – w bardzo powszechnych i zwykłych okolicznościach. To pomaga w nauce i stymuluje jej naturalny proces.

Jednocześnie nasi wychowawcy wykorzystują swoje doświadczenie i specjalistyczną wiedzę do tego, aby dzieci zaciekawić światem. Dlatego współpracujemy tylko i wyłącznie z osobami, które nie tylko są świetnie wykształcone, ale również lubią pracę z dziećmi. To bardzo ważne.

Niepubliczne przedszkole w Józefosławiu – cennik

Opłata administracyjna: 500 zł

Opłata uiszczana jednorazowo przy zawieraniu pierwszej umowy. Opłata administracyjna nie podlega zwrotowi i stanowi zryczałtowaną opłatę za czynności administracyjne oraz finansowo-księgowe.

Czesne przedszkola: 1660 zł

Czesne opłacane jest z góry, przelewem na konto przedszkola lub gotówką, do 5-ego dnia każdego miesiąca przez 12 miesięcy

Zajęcia dodatkowe: zgodnie z osobnym cennikiem corocznie przedstawianym Rodzicom/opiekunom przez Przedszkole.

Pakiet zajęć podstawowych obejmuje:

1. Native speaker
  2. Poranki muzyczne
  3. Zajęcia muzyczno-ruchowe
  4. Muzyko profilaktyka
  5. Nauka gry na instrumentach
  6. Audycje muzyczne
  7. Spotkania ze sztuką
  8. Warsztaty teatralne
  9. Warsztaty plastyczne
  10. Gimnastyka i sport
  11. Ruch rozwijający
  12. Akademia Zdrowego Żywienia „Health Academy”
  13. Gry matematyczne
  14. Kinezjologia
  15. Grupowe zajęcia logopedyczne
  16. Grupowe zajęcia z psychologiem
  17. Comiesięczne imprezy wewnętrzne i spotkania tematyczne
  18. Wyjazdy i wycieczki
  19. UNESCO

Dlaczego warto wybrać przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu?

Indywidualne podejście do edukacji

W przedszkolu niepublicznym w Józefosławiu każde dziecko traktowane jest jako indywidualność. Dzięki  doświadczonej kadrze możemy skupić się na osobistych potrzebach i zainteresowaniach każdego malucha, wspierając jego naturalną ciekawość i chęć do nauki.

Nauka języka angielskiego poprzez zabawę

Przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu to doskonałe miejsce dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci od najmłodszych lat uczyły się języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób przyjazny i interaktywny, co sprawia, że nauka języka staje się naturalną i przyjemną częścią codziennej zabawy. Dzieci od początku do końca dnia przebywają w przyjaznym, dwujęzycznym środowisku.

Zdrowe i zróżnicowane menu

Dbamy o to, aby przedszkole w Józefosławiu oferowało zdrowe i zróżnicowane posiłki. Nasze menu zawiera dania domowe, opcje dla alergików oraz posiłki bezglutenowe, co gwarantuje, że każde dziecko otrzyma posiłek dostosowany do jego indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Podsumowując, nasze prywatne przedszkole oferuje:

• Dostosowanie edukacji do indywidualności każdego malucha
  • Nauka języka angielskiego poprzez codzienną immersję
  • Zbilansowane i dostosowane do potrzeb żywieniowe posiłki
  • Bezpieczne środowisko sprzyjające aktywnemu rozwojowi
  • Doświadczony i wykwalifikowany zespół pedagogiczny
  • Wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach

Zapisy

FAQ – lista najczęściej zadawanych pytań na temat niepublicznego przedszkola Józefosław

Czym różni się przedszkole anglojęzyczne od standardowego przedszkola?

Przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu stosuje naturalną  metodę zanurzenia w język angielski oferując zajęcia prowadzone przez anglistów oraz native speakerów, przez cały dzień  dzieci  przebywają w językowym środowisku.

Czy niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu oferuje dodatkowe zajęcia edukacyjne?

Tak, oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci, w tym zajęcia artystyczne, muzyczne i sportowe. Dodatkowo przedszkole anglojęzyczne w Józefosławiu oferuje pogram muzyczny polegający na codziennych zajęciach muzycznych oraz nauki gry na instrumentach.

Jakie są wymagania dotyczące znajomości języka angielskiego u dzieci?

Nie wymagamy od dzieci wstępnej znajomości języka angielskiego. Program jest dostosowany do różnych poziomów umiejętności.

Jakie są godziny funkcjonowania niepublicznego przedszkola anglojęzycznego w Józefosławiu?

Przedszkole jest otwarte w godzinach dostosowanych do potrzeb rodziców, zapewniając elastyczność i wygodę.

Jakie są zasady zapisów i rekrutacji do prywatnego przedszkola anglojęzycznego?

Szczegółowe informacje na temat zapisów i rekrutacji udzielane są indywidualnie przez nasze biuro.

Jak liczne są grupy w prywatnym przedszkolu w Józefosławiu?

Dbamy o kameralną atmosferę, dlatego liczba dzieci w grupie jest ograniczona, co sprzyja lepszemu rozwojowi i opiece.