Nowe przedszkole w Józefosławiu

Nowe Przedszkole Józefosław

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować , że już w marcu 2021 roku otwieramy nowe przedszkole Zebra w Józefosławiu! Nasze przedszkola od 15 lat wprowadzają najwyższą jakość edukacyjną oraz opiekuńczą w zakresie zarówno dwujęzyczności, umuzykalnienia jak i rozwoju kompetencji dzieci.

Nowe przedszkole Zebra powstaje w nowoczesnym budynku użytkowym na działce o powierzchni 2000m2, w którym będziemy dysponowali pięcioma dużymi, poruszającymi wyobraźnię dziecka salami wraz z łazienkami, Music Room-em, komfortową szatnią, gabinetami dla specjalistów, własną kuchnią z zapleczem gospodarczym i socjalnym, najnowocześniejszym systemem wentylacji antysmogowej, klimatyzacją oraz własnym, doskonale wyposażonym placem zabaw z zewnętrzną toaletą dla dzieci.
Od lat nasi absolwenci to najlepsi uczniowie szkół w kraju i zagranicą, zwycięzcy konkursów oraz olimpiad.
Nasza kadra to zespół profesjonalistów, wyróżniających się nie tylko doskonałym przygotowaniem do pracy z dziećmi, ale także cierpliwością, serdecznością i ciepłem.
Wiedza, doświadczenie i pasja- to nas łączy!

Serdecznie zapraszamy do ZEBRY!