Przedszkole niepubliczne Raszyn

05-090 Rybie

Godziny otwarcia: 7:00 – 18:00

Przedszkole niepubliczne Raszyn

Wybór przedszkola to jedna z najważniejszych decyzji, przed jakimi stają rodzice. Niepubliczne Przedszkole Raszyn to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a edukacja łączy się z zabawą i rozwojem.

Nasze przedszkole anglojęzyczne w Raszynie to nie tylko nauka języka, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni dla wszechstronnego rozwoju Twojego dziecka.

Przedszkole językowe Raszyn

Raszyński oddział to przedszkole niepubliczne, w którym wykorzystujemy immersję do tego, aby rozwijać dzieci od pierwszych lat ich życia. System dwujęzyczny działa kompleksowo i na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dzięki temu dzieci stymulowane są do jeszcze efektywniejszego rozwoju.

Przedszkole językowe pozwala na silną immersję. A to oznacza, że dziecko zaczyna traktować obcy język jak swój własny. Codziennie z niego korzysta i to w zwykłych okolicznościach. Jest to metoda, która gwarantuje najlepsze efekty takiego kształcenia. Przedszkolak natychmiast uczy się nowych zwrotów i wykorzystuje je w swojej codzienności. To baza, dzięki której zaczyna mówić z odpowiednim akcentem i rozumie podstawowe formy. Przedszkole Raszyn zaprasza!

Prywatne przedszkole Raszyn – cennik

Opłata administracyjna: 500 zł

Opłata uiszczana jednorazowo przy zawieraniu pierwszej umowy. Opłata administracyjna nie podlega zwrotowi i stanowi zryczałtowaną opłatę za czynności administracyjne oraz finansowo-księgowe.

Czesne przedszkola: 1440 zł

Czesne opłacane jest z góry, przelewem na konto przedszkola lub gotówką, do 5-ego dnia każdego miesiąca przez 12 miesięcy

Zajęcia dodatkowe zgodnie z osobnym cennikiem corocznie przedstawianym Rodzicom/opiekunom przez Przedszkole.

Pakiet zajęć podstawowych w przedszkolu niepublicznym w Raszynie

1. Native speaker
  2. Poranki muzyczne
  3. Zajęcia muzyczno-ruchowe
  4. Muzyko profilaktyka
  5. Nauka gry na instrumentach
  6. Audycje muzyczne
  7. Spotkania ze sztuką
  8. Warsztaty teatralne
  9. Warsztaty plastyczne
  10. Gimnastyka i sport
  11. Ruch rozwijający
  12. Akademia Zdrowego Żywienia „Health Academy”
  13. Gry matematyczne
  14. Kinezjologia
  15. Grupowe zajęcia logopedyczne
  16. Grupowe zajęcia z psychologiem
  17. Comiesięczne imprezy wewnętrzne i spotkania tematyczne
  18. Wyjazdy i wycieczki
  19. UNESCO

Przedszkole anglojęzyczne Raszyn – co nas wyróżnia?

W naszym raszyńskim przedszkolu korzystamy ze wsparcia profesjonalistek. Zarówno polskojęzycznych, jak i anglojęzycznych. To wychowawcy, którzy nie tylko płynnie posługują się angielskim, ale są też wysoce wyspecjalizowani, a przy tym po prostu kochają pracę z dziećmi.

Raszyn – niepubliczne przedszkole anglojęzyczne to miejsce, w którym stawiamy na miłą atmosferę i naukę poprzez zabawę. Wszędzie towarzyszą nam angielskie zwroty, a nasze wychowawczynie dbają o odpowiednią atmosferę do nauki.

Indywidualne podejście do każdego dziecka

W przedszkolu językowym w Raszynie stawiamy na indywidualne podejście do każdego malucha. Zrozumienie potrzeb i zainteresowań dzieci pozwala nam tworzyć programy edukacyjne, które inspirują i motywują do nauki. Nasze prywatne przedszkole w Raszynie to przestrzeń, w której dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe i są gotowe do odkrywania świata.

Edukacja przez zabawę

Łączymy naukę z zabawą. Dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, szybko przyswajają nową wiedzę i rozwijają swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w sposób kreatywny, co sprzyja rozwijaniu wyobraźni i kreatywności.

Język angielski na co dzień

Nasze przedszkole anglojęzyczne w Raszynie oferuje codzienną naukę języka angielskiego. Dzieci od początku do końca dnia  mają możliwość naturalnego przyswajania języka poprzez zabawę, piosenki i interaktywne zajęcia, które prowadzą doświadczeni angliści i Native Speakerzy. To doskonała okazja do rozwoju językowego już od najmłodszych lat.

Zdrowe i zróżnicowane menu

Dbamy o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych podopiecznych, dlatego oferujemy zróżnicowane, zdrowe posiłki. W naszej stołówce znajdziesz dania domowe, opcje dla alergików, a także posiłki bezglutenowe. Wszystko przygotowane z myślą o potrzebach małych brzuszków.

Dlaczego warto wybrać prywatne przedszkole Raszyn?

1. Dopasowanie metody nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka
  2. Codzienna nauka metodą zanurzenia w język angielski poprzez zabawę – edukacja w naturalny sposób
  3. Zdrowe, różnorodne posiłki – energia i zdrowie na każdy dzień
  4. Bezpieczne, przyjazne środowisko – miejsce, gdzie dzieci czują się jak w domu
  5. Profesjonalna i zaangażowana kadra pedagogiczna – eksperci w rozwoju dziecięcym

Zapisy

FAQ – lista najczęściej zadawanych pytań na temat przedszkola niepublicznego w Raszynie

Czym różni się niepubliczne przedszkole od publicznego?

Niepubliczne przedszkole często oferuje mniejsze grupy i bardziej indywidualne podejście do dziecka, a także specjalistyczne programy edukacyjne.

Jakie są koszty uczestnictwa w niepublicznym przedszkolu w Raszynie?

Szczegółowe informacje o kosztach znajdziesz w naszym biurze rekrutacji.

Jakie są godziny otwarcia niepublicznego przedszkola w Raszynie?

Nasze przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-18.00.

Jakie są zasady dotyczące zapisów i rekrutacji?

Prosimy o kontakt z naszym biurem rekrutacji, gdzie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Czy przedszkole w Raszynie posiada stołówkę?

Tak, nasze przedszkole oferuje zdrowe i zróżnicowane posiłki w ramach własnej kuchni.

Jak liczne są grupy w prywatnym przedszkolu w Raszynie?

Dbamy o kameralną atmosferę, dlatego liczba dzieci w grupie jest ograniczona, co sprzyja lepszemu rozwojowi i opiece.

Zapisy