Przedszkole niepubliczne Raszyn

Pierwsze lata nauki i wychowania dziecka rzutują bezpośrednio na jego późniejsze zachowanie i próby odnalezienia swojego własnego miejsca na świecie. Przedszkole to miejsce, w którym dziecko może otrzymać odpowiednie wsparcie. Wsparcie, które pozwoli mu wykorzystać swój pełen potencjał intelektualny.
Jako niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w codziennej nauce i zabawie wykorzystujemy nowoczesne metody wychowawcze. Łączymy ciekawe zajęcia z kompleksowym rozwijaniem dzieci na wielu płaszczyznach jednocześnie. Przedszkole językowe to dla nich szansa, aby od najmłodszych lat całkowicie zanurzyły się w obcym języku. W Raszynie nasze przedszkole jest anglojęzyczne, dlatego każdego dnia dzieci mają bezpośredni i intensywny kontakt zarówno z językiem polskim, jak i angielskim.

Przedszkole Raszyn

Przedszkole językowe Raszyn

Raszyński oddział to przedszkole niepubliczne, w którym wykorzystujemy immersję do tego, aby rozwijać dzieci od pierwszych lat ich życia. System dwujęzyczny działa kompleksowo i na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dzięki temu dzieci stymulowane są do jeszcze efektywniejszego rozwoju.

Przedszkole językowe pozwala na silną immersję. A to oznacza, że dziecko zaczyna traktować obcy język jak swój własny. Codziennie z niego korzysta i to w zwykłych okolicznościach. Jest to metoda, która gwarantuje najlepsze efekty takiego kształcenia. Przedszkolak natychmiast uczy się nowych zwrotów i wykorzystuje je w swojej codzienności. To baza, dzięki której zaczyna mówić z odpowiednim akcentem i rozumie podstawowe formy. Przedszkole Raszyn zaprasza!

Przedszkole anglojęzyczne Raszyn

W naszym raszyńskim przedszkolu korzystamy ze wsparcia profesjonalistek. Zarówno polskojęzycznych, jak i anglojęzycznych. To wychowawcy, którzy nie tylko płynnie posługują się angielskim, ale są też wysoce wyspecjalizowani, a przy tym po prostu kochają pracę z dziećmi.

Raszyn – niepubliczne przedszkole anglojęzyczne to miejsce, w którym stawiamy na miłą atmosferę i naukę poprzez zabawę. Wszędzie towarzyszą nam angielskie zwroty, a nasze wychowawczynie dbają o odpowiednią atmosferę do nauki.

Przekonaj się sam, jak wiele możemy zaoferować Twojemu dziecku.

Zapisy