O nas

Niepubliczne Angielsko-Polskie Przedszkole ”Zebra” jest miejscem, w którym od 17 lat zapewniamy profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Naszym największym celem jest dobro dziecka!

Profesjonalny program dwujęzyczny i muzyczny przygotowuje dzieci  do odnoszenia sukcesów, radzenia sobie z trudnościami w życiu codziennym i przyszłym.

Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczości wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji, własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek:

Raszyn – Rybie,  ul. Rubinowa 15
Józefosław, ul. Urocza 5/7