Czyste powietrze w ZEBRZE

Według raportów tworzonych przez Światową Organizację Zdrowia, państwa wysoko rozwinięte są szczególnie narażone na choroby, które są wynikiem oddychania zanieczyszczonym, smogowym powietrzem znajdującym się nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz pomieszczeń.

Mimo że występowanie smogu może nam się kojarzyć wyłącznie z zanieczyszczonym powietrzem na zewnątrz to musimy być świadomi tego, że dostaje się ono również do naszych domów.

Obecne w oczyszczaczach filtry HEPA oraz filtry węglowe, należą do najskuteczniejszych i najbardziej zaawansowanych sposobów walki z zanieczyszczeniem powietrza.

Przeprowadzone testy wyraźnie wskazują, że połączenie właśnie tych dwóch filtrów z funkcją jonizacji powietrza to bardzo skuteczna broń do walki ze smogiem!

W przedszkolach Zebra dzieci oddychają czystym powietrzem!
Dzięki tym urządzeniom powietrze w naszych placówkach jest filtrowane na co dzień!

Oczyszczacze powietrza filtrują z powietrza do 99,97% groźnych substancji. Urządzenie sprawia, że powietrze jest czyste i niemal całkowicie wolne od zanieczyszczeń.

Dodatkowo posiadają funkcję jonizatora oraz lampy bakteriobójczej