Muzyko profilaktyka

Autorski program Muzyko Profilaktyczny przedszkoli „Zebra” został stworzony dla dzieci, aby skutecznie sprzyjać kształtowaniu cech psychomotorycznych oraz rozwojowi muzycznemu dziecka.

Uporządkowany emocjonalnie układ ćwiczeń rytmicznych, ruchowych, perkusyjnych, oddechowych, wyobrażeniowych i relaksacyjnych stymulowanych muzyką tworzy Muzyko Profilaktykę.

Na zajęciach Muzyko Profilaktyki dzieci uczą się gry na instrumentach, mają możliwość poznania swoich emocji, stosunków między ludzkich ekspresji, twórczej aktywności i kreatywności, wzbogacając się o nowe zainteresowania, doznania i wartości.

Nauczyciele prowadzący zajęcia posiadają wszelkie kwalifikacje, co pozwala profesjonalnie korzystać z tej metody.

p_17 1