Rodzice o nas

Pragnę serdecznie podziękować za ponad 5-cio letnie wychowanie i opiekę mojej córki. Decyzja o skierowaniu dziecka do Państwa placówki była celująca, dziecko rozwinęło się ponad nasze oczekiwania, bardzo zżyło się z personelem przedszkola i współuczestnikami, Czyta po polsku i po angielski, wyraźnie i celująco się wysławia, jest otwarta i gotowa na dalszą edukację, Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor za całokształt organizacji i pracy placówki, z Państwem nie można się nudzić... Szczególne podziękowania dla Pani Ani i dla Pani Uli :-)
Krzysztof Sieczka
~Rodzice Michaliny
Przedszkole “Zebra” to dla nas wspaniałe miejsce wspomnień i beztroskiego dzieciństwa. Nasza Tina mówi, ze bardzo kocha Zebrę i gdyby mogła to chętnie chodziłaby tam ponownie. Uwielbiała swoje przyjaciółki z grupy i bardzo za nimi w dalszym ciągu tęskni. Najmilej wspomina wychowawczynię ciocię Paulę i mówiąc, ze to jej druga mama. Pani Paula bardzo dużo pracy włożyła w wychowanie i edukację Tiny, dzięki czemu osiąga teraz tak wspaniałe wyniki w szkole. Jest wzorową uczennicą i dzieckiem pełnym pasji i zainteresowań: uczy się śpiewu, aktorstwa, aktywnie uprawia sporty. Ciocia Paula dała mojemu dziecku tyle czułości, przyjaźni, poczucia bezpieczeństwa...to jest nieocenione i do końca życia będę jej za to wdzięczna. Tina bardzo miło wspomina również ciocię Ewę, dzięki której bardzo szybko i płynnie zaczęła porozumiewać się w języku angielskim. Obecnie Tina uczy się w szkole gdzie przedmioty prowadzone są w dwóch językach a dobre podstawy, które wypracowała Pani Ewa ułatwiają jej dalsza naukę. Moja córka tak jest związana z przedszkolem i ciociami pracującymi w nim, ze do tej pory nie odpuszcza żadnego Pyjamas Party i chętnie od czasu do czasu wstępuje uściskać swoje ulubione panie nauczycielski. Zebra kindergarten is a wonderful place which we associate with many positive memories and careless childhood. Our Tina says that she loves Zebra very much and if she could, she would came back there. She adored her group mates and she misses them a lot. Tina’s favourite teacher was her form tutor miss Paulina – she describes her as the second mommy. Miss Paulina put a lot of effort into my daughter’s  education. Now, as a result, Tina gets top marks at school. She is an exemplary student with many hobbies and interests: singing, acting, sports. Under the care of Miss Paulina my child was loved and felt safe…it’s invaluable and I will be always grateful for that. Tina’s second favourite teacher was Miss Ewa who introduced her into the world of English language. Currently, my daughter goes to bilingual school, where  classes are conducted in two languages, and the basis worked out with Miss Ewa result in quick and effective learning. My child is attached to Zebra kindergarten and the teachers working there so much that she always takes part in every Pijamas Party and willingly drops by to hug her favourite educators.
~Rodzice Tiny
Do Zebry trafiliśmy w 2010r, po powrocie z zagranicy. Zależało nam by syn uczęszczał do przedszkola dwujęzycznego by w naturalny sposób nadal porozumiewawcze w języku angielskim. I to bystrzak w 10! Świetna placówka, przemili, kompetentni nauczyciele, bardzo dobry kontakt z dyrekcja, fantastyczna atmosfera a ponadto przepyszne jedzenie. Moje dzieci, mimo ze w zeszłym roku zakończyły edukacje przedszkolna, do tej pory wspominają najlepszy żurek na świecie :) oraz…. spaghetti, schabowego, mielonego, rybę i …. mogę tak długo wymieniać :). Byliśmy związani z przedszkolem 8 lat i to były bardzo fajne lata :) Ustanowiliśmy wiele rekordów - byliśmy najdłużej uczęszczająca rodzina ze wszystkich, nasza córka została przedszkolakiem jako najmłodsza ze wszystkich dzieci kiedykolwiek w Zebrze. Był rok, ze w przedszkolu uczy lasie naraz cala nasza trójką - dzieciaki zadowolone, uśmiechnięte, codziennie chętnie biegły do Zebry. Przez te lata poznałam wszystkie Panie nauczycielki, byłam bardzo zadowolona. Dzieci są już w szkole ale nadal ciepło myślą o przedszkolu, wspominają swoje ulubione ciocie, Panią Beatkę od występów, wszystkie Panie kucharki, a ponadto poranki muzyczne, konkursy, przedstawienia, wycieczki a przede wszystkim nocowani ;) To był dla nich cudowny czas, pełen radości ale tez intensywnej nauki. Z mojej perspektywy, jako mamy to był doskonały wybór pod względem edukacyjnym, język angielski prowadzony na bardzo wysokim poziomie ale również fantastyczne przygotowanie dzieci do pierwszej klasy. Gdybyśmy mieli z mężem ponownie wybierać, znowu postawilibyśmy na przedszkole Zebra - jestem o tym przekonana. Serdecznie polecamy!!! Eliza i Piotr oraz dzieciaki Bartek, Olga i Hania
~Eliza i Piotr oraz dzieciaki Bartek, Olga i Hania
Przygodę z muzyką rozpocząłem w wieku 3 lat, gdy przybyłem do ZEBRY. Od pierwszych chwil w przedszkolu wiedziałem, że nie ucieknę przed nią. Rozbrzmiewała wszędzie, po polsku, po angielsku, rano, w południe, po podwieczorku... . Gdy skończyłem 5 lat zapragnąłem grać na pianinie. Przedszkole mi to umożliwiło. Potem potoczyło się, sam nie wiem jak. Od Mikołaja dostałem pianino, ćwiczyłem dzielnie na zajęciach w przedszkolu, również na rytmice pod czujnym okiem Pani Beaty. W tym roku kończę szóstą klasę szkoły muzycznej. Trzymajcie za mnie kciuki, na egzaminie dyplomowym zagram najpiękniej jak potrafię. Miłosz Z całego serca polecam Przedszkole Muzyczno-Językowe Zebra - za poziom - niezmienny od lat, wspaniałą kadrę pedagogów, ich profesjonalizm, ciepło, wyrozumiałość, cierpliwość, za wszystkie otarte łzy moich dzieci, gdy tęskniły, za ich uśmiechy, ciekawe historyjki przedszkolne, a przede wszystkim za pielęgnowanie wartości jaką jest rodzina.
~mama Miłosza i Helenki
Przedszkole "Zebra" dla nas dzisiaj to przede wszystkim wspaniałe wspomnienie. Często w rozmowach wracamy całą rodziną do tego czasu. Córki z naturalną czułością wspominają swoje Przedszkolne Ciocie i domową atmosferę tego miejsca. To masa cudownych wspomnień ale przede wszystkim najlepszy start dla moich córek do realizacji ich największych marzeń. Hania - rozwija się wokalnie , Natasza - gra na pianinie. I nie mam najmniejszych wątpliwości , że miłość do muzyki "zaszczepiono" im gdy były jeszcze przedszkolakami :). Bo to właśnie w ZEBRZE ich talenty zostały wychwycone i szlifowane. A wstydliwa natura moich córek okiełznana ogromnym wsparciem jakie dostawały od kadry przedszkolnej oraz możliwością oswojenia się ze stresem podczas częstych przedstawień i koncertów przedszkolnych i wyjazdowych. Teraz mogę podziwiać córki na scenie i być bardzo dumna. Dziękujemy ZEBRA!
~Rodzice Hanny lat 11 i Nataszy lat 9
Najlepszą rekomendację wydaje córka pytając przez cały weekend "dlaczego nie ma przedszkola,ile jeszcze musze czekac aby pojsc do przedszkola?"😊.Adaptacja,dzięki cudownym Paniom Nauczycielkom przebiegła właściwie bezboleśnie.Do tego wszystkiego język angielski na super poziomie.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Zebry Przedszkola👍
~
W 2015 roku wpisałam komentarz opisujący moje wysokie zadowolenie z przedszkola Zebra. Dzisiaj po trzech latach podtrzymuję słowa uznania. Przedszkole wspaniale przygotowało mojego syna do kolejnego kroku w jego życiu, dało mu nie tylko potrzebną wiedzę i umiejętności, ale także stabilność emocjonalną i pewność siebie (nie wspominam już nawet jak bardzo lubił chodzić do przedszkola). Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, a szczególnie Pani Agnieszce i Pani Magdzie. Dodatkowo, Kuba od miesiąca chodzi do amerykańskiej szkoły podstawowej w Dallas i jego znajomość j. angielskiego (nabyta wyłącznie w przedszkolu) pozwoliła mu bardzo szybko zaadaptować się w pierwszej klasie i została bardzo wysoko oceniona na egzaminie językowym (który przechodzą dzieci nie pochodzące z krajów anglojęzycznych, by ocenić poziom języka i dać dodatkowe wsparcie dziecku w nauce). Wielkie podziękowania w tym zakresie dla Pani Magdy!
~Rodzice Kuby