Rodzice o nas

Szanowna Pani Dyrektor, Pani Kingo, Pani Paulino, z radością informujemy, że Alex ze znakomitym rezultatem ukończył 2 semestry zerówki w Noosa (w załączeniu świadectwo). Raz jeszcze dziękujemy za doświadczenie i podstawy języka angielskiego, które zdobył w Państwa placówce. Od 2 tygodni Alex ma wakacje i przygotowuje się do szczególnie wyjątkowych w tym roku Świąt Bożego Narodzenia. Przesyłamy słoneczne pozdrowienia i uściski wszystkim kolegom z grupy.
~Alex z Rodziną
tina 768x1024
Przedszkole “Zebra” to dla nas wspaniałe miejsce wspomnień i beztroskiego dzieciństwa. Nasza Tina mówi, ze bardzo kocha Zebrę i gdyby mogła to chętnie chodziłaby tam ponownie. Uwielbiała swoje przyjaciółki z grupy i bardzo za nimi w dalszym ciągu tęskni. Najmilej wspomina wychowawczynię ciocię Paulę i mówiąc, ze to jej druga mama. Pani Paula bardzo dużo pracy włożyła w wychowanie i edukację Tiny, dzięki czemu osiąga teraz tak wspaniałe wyniki w szkole. Jest wzorową uczennicą i dzieckiem pełnym pasji i zainteresowań: uczy się śpiewu, aktorstwa, aktywnie uprawia sporty. Ciocia Paula dała mojemu dziecku tyle czułości, przyjaźni, poczucia bezpieczeństwa...to jest nieocenione i do końca życia będę jej za to wdzięczna. Tina bardzo miło wspomina również ciocię Ewę, dzięki której bardzo szybko i płynnie zaczęła porozumiewać się w języku angielskim. Obecnie Tina uczy się w szkole gdzie przedmioty prowadzone są w dwóch językach a dobre podstawy, które wypracowała Pani Ewa ułatwiają jej dalsza naukę. Moja córka tak jest związana z przedszkolem i ciociami pracującymi w nim, ze do tej pory nie odpuszcza żadnego Pyjamas Party i chętnie od czasu do czasu wstępuje uściskać swoje ulubione panie nauczycielski.
~Rodzice Tiny
tyminscy 1 768x374
Do Zebry trafiliśmy w 2010r, po powrocie z zagranicy. Zależało nam by syn uczęszczał do przedszkola dwujęzycznego by w naturalny sposób nadal porozumiewawcze w języku angielskim. I to bystrzak w 10! Świetna placówka, przemili, kompetentni nauczyciele, bardzo dobry kontakt z dyrekcja, fantastyczna atmosfera a ponadto przepyszne jedzenie. Moje dzieci, mimo ze w zeszłym roku zakończyły edukacje przedszkolna, do tej pory wspominają najlepszy żurek na świecie :) oraz…. spaghetti, schabowego, mielonego, rybę i …. mogę tak długo wymieniać :). Byliśmy związani z przedszkolem 8 lat i to były bardzo fajne lata :) Ustanowiliśmy wiele rekordów - byliśmy najdłużej uczęszczająca rodzina ze wszystkich, nasza córka została przedszkolakiem jako najmłodsza ze wszystkich dzieci kiedykolwiek w Zebrze. Był rok, ze w przedszkolu uczy lasie naraz cala nasza trójką - dzieciaki zadowolone, uśmiechnięte, codziennie chętnie biegły do Zebry. Przez te lata poznałam wszystkie Panie nauczycielki, byłam bardzo zadowolona. Dzieci są już w szkole ale nadal ciepło myślą o przedszkolu, wspominają swoje ulubione ciocie, Panią Beatkę od występów, wszystkie Panie kucharki, a ponadto poranki muzyczne, konkursy, przedstawienia, wycieczki a przede wszystkim nocowani ;) To był dla nich cudowny czas, pełen radości ale tez intensywnej nauki. Z mojej perspektywy, jako mamy to był doskonały wybór pod względem edukacyjnym, język angielski prowadzony na bardzo wysokim poziomie ale również fantastyczne przygotowanie dzieci do pierwszej klasy. Gdybyśmy mieli z mężem ponownie wybierać, znowu postawilibyśmy na przedszkole Zebra - jestem o tym przekonana. Serdecznie polecamy!!! Eliza i Piotr oraz dzieciaki Bartek, Olga i Hania
~Eliza i Piotr oraz dzieciaki Bartek, Olga i Hania
polrolnik milosz 768x1024
Przygodę z muzyką rozpocząłem w wieku 3 lat, gdy przybyłem do ZEBRY. Od pierwszych chwil w przedszkolu wiedziałem, że nie ucieknę przed nią. Rozbrzmiewała wszędzie, po polsku, po angielsku, rano, w południe, po podwieczorku... . Gdy skończyłem 5 lat zapragnąłem grać na pianinie. Przedszkole mi to umożliwiło. Potem potoczyło się, sam nie wiem jak. Od Mikołaja dostałem pianino, ćwiczyłem dzielnie na zajęciach w przedszkolu, również na rytmice pod czujnym okiem Pani Beaty. W tym roku kończę szóstą klasę szkoły muzycznej. Trzymajcie za mnie kciuki, na egzaminie dyplomowym zagram najpiękniej jak potrafię. Miłosz Z całego serca polecam Przedszkole Muzyczno-Językowe Zebra - za poziom - niezmienny od lat, wspaniałą kadrę pedagogów, ich profesjonalizm, ciepło, wyrozumiałość, cierpliwość, za wszystkie otarte łzy moich dzieci, gdy tęskniły, za ich uśmiechy, ciekawe historyjki przedszkolne, a przede wszystkim za pielęgnowanie wartości jaką jest rodzina.
~mama Miłosza i Helenki
lesniewskie
Przedszkole "Zebra" dla nas dzisiaj to przede wszystkim wspaniałe wspomnienie. Często w rozmowach wracamy całą rodziną do tego czasu. Córki z naturalną czułością wspominają swoje Przedszkolne Ciocie i domową atmosferę tego miejsca. To masa cudownych wspomnień ale przede wszystkim najlepszy start dla moich córek do realizacji ich największych marzeń. Hania - rozwija się wokalnie , Natasza - gra na pianinie. I nie mam najmniejszych wątpliwości , że miłość do muzyki "zaszczepiono" im gdy były jeszcze przedszkolakami :). Bo to właśnie w ZEBRZE ich talenty zostały wychwycone i szlifowane. A wstydliwa natura moich córek okiełznana ogromnym wsparciem jakie dostawały od kadry przedszkolnej oraz możliwością oswojenia się ze stresem podczas częstych przedstawień i koncertów przedszkolnych i wyjazdowych. Teraz mogę podziwiać córki na scenie i być bardzo dumna. Dziękujemy ZEBRA!
~Rodzice Hanny lat 11 i Nataszy lat 9
Pragnę serdecznie podziękować za ponad 5-cio letnie wychowanie i opiekę mojej córki. Decyzja o skierowaniu dziecka do Państwa placówki była celująca, dziecko rozwinęło się ponad nasze oczekiwania, bardzo zżyło się z personelem przedszkola i współuczestnikami, Czyta po polsku i po angielski, wyraźnie i celująco się wysławia, jest otwarta i gotowa na dalszą edukację, Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor za całokształt organizacji i pracy placówki, z Państwem nie można się nudzić... Szczególne podziękowania dla Pani Ani i dla Pani Uli :-)
Krzysztof Sieczka
~Rodzice Michaliny
Najlepszą rekomendację wydaje córka pytając przez cały weekend "dlaczego nie ma przedszkola,ile jeszcze musze czekac aby pojsc do przedszkola?"😊.Adaptacja,dzięki cudownym Paniom Nauczycielkom przebiegła właściwie bezboleśnie.Do tego wszystkiego język angielski na super poziomie.Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Zebry Przedszkola👍
~
skuza 1 1
W 2015 roku wpisałam komentarz opisujący moje wysokie zadowolenie z przedszkola Zebra. Dzisiaj po trzech latach podtrzymuję słowa uznania. Przedszkole wspaniale przygotowało mojego syna do kolejnego kroku w jego życiu, dało mu nie tylko potrzebną wiedzę i umiejętności, ale także stabilność emocjonalną i pewność siebie (nie wspominam już nawet jak bardzo lubił chodzić do przedszkola). Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, a szczególnie Pani Agnieszce i Pani Magdzie. Dodatkowo, Kuba od miesiąca chodzi do amerykańskiej szkoły podstawowej w Dallas i jego znajomość j. angielskiego (nabyta wyłącznie w przedszkolu) pozwoliła mu bardzo szybko zaadaptować się w pierwszej klasie i została bardzo wysoko oceniona na egzaminie językowym (który przechodzą dzieci nie pochodzące z krajów anglojęzycznych, by ocenić poziom języka i dać dodatkowe wsparcie dziecku w nauce). Wielkie podziękowania w tym zakresie dla Pani Magdy!
~Rodzice Kuby