Przedszkole anglojęzyczne Wilanów

Nasze prywatne przedszkole językowe na Wilanowie to szansa, aby dzieci jeszcze szybciej poznawały tajniki języka angielskiego. Stymulujemy przedszkolaki do aktywności, gwarantując im lepszy start w późniejsze życie. Nasza kadra sprawi, że Twoje dziecko polubi naukę i dzięki wrodzonej ciekawości samo będzie (często nieświadomie) szukać nowej wiedzy.

Postaw na przedszkole anglojęzyczne miasteczko Wilanów! Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka! Zainwestuj w swoją przyszłość!

przedszkole 43 1024x684

Przedszkole anglojęzyczne Wilanów – nasze metody

Główną ideą, na której opiera się nasza działalność, jest edukacja poprzez zabawę. W ten naturalny i niewymuszony sposób uzyskujemy efekty bez ryzyka, że powstaną jakiekolwiek bariery, które potem byłoby trudno przełamać. Co istotne, edukację prowadzimy w ścisłej relacji z kulturą krajów, w których język jest używany. Niepubliczne przedszkole miasteczko Wilanów oferuje wiele aktywności, których celem jest poszerzenie wiedzy o świecie.

Indywidualny plan nauczania obejmuje m.in. immersję językową, ciekawe zabawy, ale też zwykłą rozmowę. W ten sposób kształtujemy postawę, w której posługiwanie się językiem angielskim jest dla dzieci sprawą zupełnie oczywistą.

Przedszkole niepubliczne miasteczko Wilanów – nauka języka obcego

Jako niepubliczne przedszkole dwujęzyczne, jasno określamy priorytety. Jednym z nich jest nauka języka angielskiego. Świat, w którym żyjemy zarówno my, jak i dorastające dzieci, nie pozostawia złudzeń. Znajomość języków obcych (w tym właśnie angielskiego) jest kluczowa do tego, by choćby mówić o realnych szansach na odniesieniu sukcesu. Przyjazne środowisko dwujęzyczne, jakie tu tworzymy, ułatwia przedszkolakom przyswajanie oraz utrwalanie nowo zdobytej wiedzy.

Wykwalifikowani nauczyciele niemal dosłownie wrzucają dziecko w dwujęzyczny świat, na który składają się m.in. codzienne zajęcia, nauka i zabawa. Wszystkie te aktywności prowadzone są zarówno po polsku, jak i po angielsku. Już po krótkim czasie maluchy traktują oba języki jak własne. W efekcie nowe zwroty przyswajane są dużo szybciej.

To zadziwiające, ale już w tak młodym wieku powstaje solidna baza pod późniejszą, dalszą naukę języka obcego.

Przedszkole prywatne Warszawa Wilanów – kadra

Kładziemy nacisk na to, by nasza kadra szczegółowo obserwowała każde dziecko i dostosowała styl nauczania do jego indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół, w którym są osoby specjalizujące się w poszczególnych obszarach nauczania. Niepubliczne przedszkole Wilanów jest miejscem, gdzie specjaliści lubią pracę z dziećmi, najmłodsi zaś chcą z nauczycielami przebywać.

Przedszkole językowe miasteczko Wilanów – korzyści

Nasze dwujęzyczne przedszkole na Wilanowie stosuje zasadę immersji, czyli zanurzenia się w języku. Dzięki temu dzieci – późniejsi dorośli będą umieć wykorzystać go w codziennym życiu. Jako placówka wychowawcza skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Ono zaś stopniowo poznaje świat i odkrywa talenty. Codzienna integracja i atrakcyjne zajęcia pokazują nam mocne i słabsze strony Twojej pociechy. Pracujemy nad jednymi i drugimi, pomagamy bowiem dziecku rozwijać się w interesującej je dziedzinie i wspieramy w pokonywaniu trudności.

Przedszkole językowe miasteczko Wilanów działa kompleksowo. To gwarancja, że Twoja pociecha wykorzysta cały swój potencjał. Wierzymy, że w późniejszym toku edukacji będzie uzyskiwać lepsze wyniki, z łatwością porozumiewać się po angielsku i odnajdywać się w gronie rówieśników.

Przedszkole dwujęzyczne Wilanów to pewna przyszłość Twojego dziecka

Decyzja o wyborze placówki edukacyjnej dla dziecka powinna być przede wszystkim świadoma. Nasza wykwalifikowana kadra skutecznie przygotuje Twojego malucha do wyzwań, jakie czekają go w późniejszym życiu. Przedszkole prywatne Wilanów to wybór dla rodziców, którzy oczekują więcej.

Zapisy