Kadra Zebra - Wilanów

Wspólnie tworzymy przedszkole przyjazne Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, w którym wszyscy czują się dobrze.

Każdą grupą opiekują się dwie wychowawczynie: polsko i anglojęzyczna, które razem towarzyszą i wspierają dzieci w codziennych czynnościach, zabawach oraz zajęciach. Współpracujemy wyłącznie z osobami, które posiadają wykształcenie pedagogiczne i autentyczne zamiłowanie pracy z dziećmi.

Wiedza, doświadczenie i pasja – to nas łączy.

Poznajmy się!

marzena k 1

magda k

dalia strona 1

jenn

gabrysia_strona 1

maja_strona

brygida strona

julia_maj
marta_maj

asica 150x150

Asica

Hi, my name is Asica and I come from Kathmandu, Nepal. After coming to Poland I started my journey as an English teacher. This last few years have been a great opportunity for me to be able to share my knowledge with children and help them take their first steps with a second language. I take pride in every school project, and each lesson I prepare for the future adults of this world. Knowing that I am able to help shape their minds make me enjoy my work even more.

Lovely

My name is Lovely Rose Yap and I am from the Philippines. I finished my studies at Polytechnic University of the Philippines with a degree of Bachelor of Secondary Education Major in English. My experience with preschoolers started when I worked here in Poland as an English Teacher in an International School located in Warsaw.
But before teaching here I was a teacher in middle school in the Philippines. There, I taught them Arts, Music, Technology and Livelihood Education which focuses on Agriculture, Culinary Arts, Interior Design and Marketing.
I’m musically inclined as well and I was part of a choir for 5 years in the local Catholic church.
I have loved reading poems since I was 9 and my favorite one was “All Things Bright and Beautiful” by Bill Staines. Outside of work I am very passionate about photography and visual arts. But aside from dreaming to become an artist I realized that my calling profession was in the field of teaching.
My goal is to help young learners to enhance their creativity and communication skills while developing their special abilities in different aspects of life.

I have dedicated a lot of my time in taking care of children, and I must say I enjoy every single moment of it. I am dedicated to nurturing the social and emotional development of each child and it is my pleasure to make sure each child receives the best care and love that they all deserve.

Patrycja

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i muzykiem. Skończyłam studia pedagogiczne w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i szkołę muzyczną II stopnia na kierunku wokalno-aktorskim (ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie). Jestem kreatywna, otwarta i empatyczna. W swoje zajęcia z najmłodszymi wprowadzam dużo muzyki i zajęć rytmicznych, które uczą koncentracji, poprawiają pamięć oraz mają korzystny wpływ na motorykę i orientację przestrzenną dzieci. Staram się stwarzać każdemu jak najbardziej sprzyjające warunki do wszechstronnego rozwoju. Buduję motywację i dbam o grupę. Uśmiech i zadowolenie dziecka są dla mnie priorytetem. W swojej pracy kieruję się sercem i indywidualnym podejściem do dziecka. W naszej grupie uczymy się szacunku, wsparcia i zrozumienia. Prywatnie jestem wokalistką w zespole muzycznym. Uwielbiam podróże i owoce morza.

Wychowawca Melodies Agata

Agata

Jestem nauczycielem a pracę z dziećmi zaczęłam już w trakcie studiów. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w krakowskich przedszkolach. Ukończyła szkolenia z „Zastosowania metody Batti Strauss w edukacji elementarnej”, „Muzyka i ruch w codziennej pracy nauczyciela”, oraz „Zastępowania agresji u dzieci”. Pracując z dziećmi staram się zaszczepić w nich potrzeby doświadczania i poznawania, żeby lepiej rozumiały otaczający je świat, by same odkrywały odpowiedzi na pytania, które je nurtują, by były samodzielne i miały wiarę we własne możliwości. Punktem wyjścia w moich relacjach z dziećmi jest zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa, która jest wstępem do pracy nad wszechstronnym rozwojem maluchów.