Żłobek Raszyn

Zapraszamy do naszej placówki nie tylko przedszkolaków, ale także dzieci, które nie ukończyły trzeciego roku życia. Priorytetami żłobka Zebra są bezpieczeństwo, domowa atmosfera i zrównoważony rozwój naszych podopiecznych. Tworzymy dla nich komfortowe miejsce z zachowaniem najwyższych standardów edukacyjnych.

Nasza kadra składa się wyłącznie z osób o wykształceniu pedagogicznym z autentyczną pasją w pracy z dziećmi. Szczycimy się ponad piętnastoletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi pociechami. Dysponujemy nowoczesnym i obszernym budynkiem, który został zaprojektowany pod potrzeby przedszkola oraz żłobka.

Spełniamy wszystkie niezbędne normy i przepisy, gwarantując tym samym bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci.

Prywatny żłobek Raszyn – dlaczego warto nam zaufać?

Cechują nas wiedza, doświadczenie i pasja. Zebra to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i wychowawców. Mamy własną kuchnię, która każdego dnia przygotowuje pięć domowych posiłków. Sale są przestronne i zawierają wyposażenie dedykowane dla grupy żłobkowej.

Pobyt w naszym żłobku od samego początku przygotowuje do nauki w przedszkolu muzycznym Zebra, prowadzącym program bilingualny. Już dziś warto mieć na uwadze przyszłość i edukację dziecka. Uczęszczanie do żłobka zapewnia naturalną tranzycję do programu przedszkolnego. W ten sposób oszczędzisz dziecku niepotrzebnego stresu. Decydując się na kontynuację nauki w Zebrze, zapewniasz swojej pociesze edukację na najwyższym możliwym poziomie, już na samym jej początku.

Oferujemy bogaty program muzyczny, który jednoznacznie pozytywnie przekłada się na rozwój wyobraźni i wrażliwości dziecka. Zapewniamy profesjonalną opiekę psychologa i logopedy oraz konsekwentną naukę języka angielskiego pod okiem anglistów i native speakerów. Nasz program nauczania jest artystyczny i nowoczesny. To doskonałe środowisko dorastania, do którego już dziś możesz przyzwyczajać swoje dziecko.

Niepubliczny żłobek Raszyn – zarezerwuj miejsce już dziś

Niepubliczny żłobek w Raszynie to pewny wybór dla Ciebie i Twojego dziecka. Powierz swoje dziecko w doświadczone ręce wykwalifikowanej kadry, dla których praca z najmłodszymi jest prawdziwą pasją.

Poznajmy się – zarówno żłobek, jak i przedszkole Zebra mieszczą się w Raszynie, przy ulicy Rubinowej 15.

Zadzwoń do nas: +48 665 999 812, lub napisz maila: biuro@przedszkole-zebra.pl. Chętnie odpowiemy na

wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Czekamy na Was!