Żłobek Raszyn

Co oferujemy?

🦓 doświadczoną, oddaną i zaangażowaną całym sercem kadrę

🦓 smaczne i zdrowe posiłki gotowane na miejscu

🦓 wspierający i stymulujący rozwój maluszków program

🦓 muzyczne przygody

🦓 zabawy sensoryczne i plastyczne

🦓bezpieczne, komfortowe i nowoczesne warunki do harmonijnego rozwoju maluszków na każdym etapie rozwoju naszych najmłodszych

Zapraszamy do naszej placówki nie tylko przedszkolaków, ale także dzieci, które nie ukończyły trzeciego roku życia.

Priorytetami żłobka Zebra są bezpieczeństwo, domowa atmosfera i zrównoważony rozwój naszych podopiecznych. Tworzymy dla nich komfortowe miejsce z zachowaniem najwyższych standardów edukacyjnych.

Nasza kadra składa się wyłącznie z osób o wykształceniu pedagogicznym z autentyczną pasją w pracy z dziećmi. Szczycimy się ponad piętnastoletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi pociechami. Dysponujemy nowoczesnym i obszernym budynkiem, który został zaprojektowany pod potrzeby przedszkola oraz żłobka.

Spełniamy wszystkie niezbędne normy i przepisy, gwarantując tym samym bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci.

Prywatny żłobek Raszyn – dlaczego warto nam zaufać?

Cechują nas wiedza, doświadczenie i pasja. Zebra to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i wychowawców. Mamy własną kuchnię, która każdego dnia przygotowuje pięć domowych posiłków. Sale są przestronne i zawierają wyposażenie dedykowane dla grupy żłobkowej.

Pobyt w naszym żłobku od samego początku przygotowuje do nauki w przedszkolu muzycznym Zebra, prowadzącym program bilingualny. Już dziś warto mieć na uwadze przyszłość i edukację dziecka. Uczęszczanie do żłobka zapewnia naturalną tranzycję do programu przedszkolnego. W ten sposób oszczędzisz dziecku niepotrzebnego stresu. Decydując się na kontynuację nauki w Zebrze, zapewniasz swojej pociesze edukację na najwyższym możliwym poziomie, już na samym jej początku.

Oferujemy bogaty program muzyczny, który jednoznacznie pozytywnie przekłada się na rozwój wyobraźni i wrażliwości dziecka. Zapewniamy profesjonalną opiekę psychologa i logopedy oraz konsekwentną naukę języka angielskiego pod okiem anglistów i native speakerów. Nasz program nauczania jest artystyczny i nowoczesny. To doskonałe środowisko dorastania, do którego już dziś możesz przyzwyczajać swoje dziecko.

Niepubliczny żłobek Raszyn – zarezerwuj miejsce już dziś

Niepubliczny żłobek w Raszynie to pewny wybór dla Ciebie i Twojego dziecka. Powierz swoje dziecko w doświadczone ręce wykwalifikowanej kadry, dla których praca z najmłodszymi jest prawdziwą pasją.

Poznajmy się – zarówno żłobek, jak i przedszkole Zebra mieszczą się w Raszynie, przy ulicy Rubinowej 15.

Zadzwoń do nas: +48 665 999 812, lub napisz maila: raszyn@przedszkole-zebra.pl. Chętnie odpowiemy na

wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Czekamy na Was!