Przedszkole z językiem angielskim - Warszawa

English all day – LEARN AND PLAY WITH ZEBRA ALL DAY!

Przedszkole Zebra Warszawa to przedszkole anglojęzyczne i oferuje bilingwalny program nauczania języka angielskiego. Nasze dzieci zostają „zanurzone” w środowisko drugiego języka poprzez naturalną immersję. W myśl zasady „jedna osoba – jeden język” jeden z wychowawców używa w kontaktach z dziećmi języka polskiego, drugi zaś języka angielskiego.

Swój dzień dzieci rozpoczynają udziałem w poranku muzycznym. Obok zabaw wspomagających rozwój według Zofii Bogdanowicz, nauki gry na instrumentach perkusyjnych, orkiestry cymbalistów, króluje innowacyjny, amerykański program taneczno-ruchowy w języku angielskim: „Dance&Beats”.

Rozwój fizyczny u dzieci jest ściśle zintegrowany z rozwojem poznawczym. Chodzi o kompleksową naukę i rozwój wszystkimi zmysłami. Dzięki temu dziecko ma szansę na wykorzystanie swojego pełnego potencjału.

Zebra to przede wszystkim warszawskie przedszkole z językiem angielskich, jednak w trakcie zabaw i nauki wykorzystujemy także muzykę. Dlatego Dance&Beats poruszy nie tylko ciała, serca i umysły, ale również sprawi, że Nasze dzieci szybciej poznają i zrozumieją otaczający świat. Zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim bazują na ruchach z czterech głównych obszarów ciała. Wspierają one rozwój koordynacji, równowagi, siły i kontroli. Dzięki naszym muzyczno-tanecznym porankom u Twojego dziecka wzrośnie wyrównanie postawy i świadomości przestrzennej.

Jednocześnie jako przedszkole anglojęzyczne skupiamy się na umiejętnościach językowych naszych warszawskich przedszkolaków. Nasi Angliści czuwają nad stymulowaniem i rozwijaniem tych umiejętności już u 2-latków. Poprzez muzyczne rytuały w ciągu dnia dzieci bardzo szybko oswajają się z drugim językiem. Schematyczne zwroty towarzyszące przedszkolakom oraz sesja Domana stopniowo budują bogaty słownik języka angielskiego.

Kolejnym krokiem w ciągu dnia są zajęcia edukacyjne w języku angielskim. Nasze przedszkole pracuje na podstawie profesjonalnego programu stworzonego w Wielkiej Brytanii, który z powodzeniem wdrażany jest przez nasze przedszkole polsko angielskie.

W tym roku szkolnym w naszym przedszkolu anglojęzycznym bazujemy na czterech różnych tematach. Zachęcamy do zapoznania się z siecią tematyczną wybranych przez nas projektów:

U podstaw całej nauki leży umiejętność stworzenia atmosfery zaufania i miłości. Program został tak zaprojektowany, by nauczyciel dysponował czasem, aby obserwować, rozumieć i być z dziećmi. Pracując na konkretnych materiałach, lektor wie jak zainspirować swoje dzieci poprzez sztukę, muzykę oraz gry logiczne. Na tym budujemy ich pewność siebie, wiedzę i nowe umiejętności. I dzięki temu nasze przedszkole z językiem angielskim to również kopalnia prawdziwych dziecięcych diamentów na wszystkich innych płaszczyznach ich talentów.

Nasze działania lingwistyczne wspiera również Native Speaker. Daniele z wykształcenia jest psychologiem dziecięcym więc oprócz rozwijania umiejętności językowych naszych podopiecznych, czuwa nad ich poczuciem bezpieczeństwa oraz organizuje warsztaty dla rodziców, gdzie wspólnie pracują nad budowaniem silnych relacji ze swoimi dziećmi.

„Stawiając na Zebrę – stawiasz na dwujęzyczność”

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola w Warszawie – Wilanów, Raszyn oraz Piaseczno-Józefosław.