Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół, który od wielu lat tworzy ciepłą,domową atmosferę dla naszych dzieci:

• współpracujemy wyłącznie z osobami, które posiadają wykształcenie pedagogiczne i autentyczną pasję pracy z dziećmi.
  • każdą grupą opiekują się dwie wychowawczynie: polsko i anglojęzyczna, które razem towarzyszą i wspierają dzieci w codziennych czynnościach, zabawach i zajęciach.
  • nasza wspaniała kadra bierze udział w międzynarodowych projektach wymiany doświadczenia!
  •  kadrę pedagogiczną wspierają nietuzinkowi instruktorzy zajęć fakultatywnych, wśród których spotykamy: mistrza świata karate, mistrza szachowego, doktorantkę UW – prowadzącą Opowieści Biblijne, utalentowaną artystkę, prace której możemy podziwiać na wystawach w warszawskich galeriach sztuki.

Wspólnie tworzymy przedszkole przyjazne Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, w którym wszyscy czują się dobrze.

Wiedza, doświadczenie i pasja –  to nas łączy.

bez nazwy 6 1024x683