O nas

Niepubliczne Angielsko-Polskie Przedszkole ”Zebra” jest miejscem,w którym od 12 lat zapewniamy profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Naszym największym celem jest dobro dziecka!

Profesjonalny program dwujęzyczny i muzyczny przygotowuje dzieci  do odnoszenia sukcesów, radzenia sobie z trudnościami w życiu codziennym i przyszłym.

Filmik o nas:

Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczości wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji,własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek
w Raszynie-Rybie przy ul.Rubinowej 15
i Piasecznie ul.Julianowska 46a.