Przedszkole anglojęzyczne Wilanów

Nasze niepubliczne przedszkole na Wilanowie to miejsce, w którym rozwijamy młode umysły. W tym celu korzystamy zarówno z nowoczesnych metod nauki, ciekawych zabaw, jak i ze zwykłej rozmowy. Jest to także przedszkole językowe, w którym dziecko przyzwyczaja się do nowego języka. Używa go, uczy się i traktuje jako coś zupełnie codziennego.

To tak zwana immersja, czyli zanurzenie się w języku i wykorzystywanie go w codziennym życiu. Takie podejście do nauki pozwala na uzyskanie znacznie lepszych wyników nauczania. Dzieci bardzo szybko zaczynają poznawać nowy język i używają go z dużą łatwością. To świetna baza pod późniejszą, dalszą i bardziej skomplikowaną naukę.

przedszkole 43 1024x684

Przedszkole niepubliczne w Wilanowie

Jako przedszkole niepubliczne i prywatne skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. To bardzo ważne, ponieważ tylko tak możemy wspólnie poznawać świat i odkrywać talenty. Uczymy poprzez zabawę, codzienną integrację i ciekawe zajęcia. Pracujemy w ten sposób zarówno nad silnymi stronami dziecka, aby mogło się jeszcze lepiej rozwijać, jak i nad tymi rzeczami, które sprawiają mu trudności. W naszej pracy ważne jest to, aby działać kompleksowo. To dzięki temu dzieci mają szansą wykorzystać swój pełen potencjał.

Przedszkole niepubliczne zebra pozwala na bardzo szczegółową obserwację każdego z nich. Na dostosowanie stylu nauczania do jego indywidualnych potrzeb. Dlatego nasi wychowawcy to kadra wysoce wykwalifikowana i wyspecjalizowana. To osoby, które nie tylko wiedzą, co robią, ale co ważniejsze lubią to. Lubią pracę z dziećmi, a dzieci chcą z nimi współpracować.

Przedszkole językowe Wilanów

Przedszkole językowe, które prowadzimy na Wilanowie, to miejsce, w którym wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania. Działamy kompleksowo i pozwalamy dziecku na naukę poprzez zabawę. Jako przedszkole niepubliczne i anglojęzyczne korzystamy z bardzo indywidualnie dobranego planu nauczania, który obejmuje immersję językową.

Oznacza to, że dziecko zostaje niemal wrzucone w świat dwujęzykowy. Codzienne zajęcia, zabawa i nauka – wszystko prowadzone jest zarówno po polsku, jak i po angielsku. W ten sposób dziecko zaczyna traktować oba języki jak jego własne. Znacznie szybciej się ich uczy i poznaje nowe zwroty czy wyrażenia. Taka stymulacja rozwija w nim nowe umiejętności i pozwala zbudować niezbędną bazę pod późniejszą naukę języka.

Niepubliczne przedszkole anglojęzyczne Wilanów

Miasteczko Wilanów – to właśnie tam działa nasze niepubliczne przedszkole językowe. Tutaj rozmawiamy z dziećmi, razem się bawimy i uczymy.

Korzystamy przede wszystkim z ich naturalnej ciekawości i skłonności do poznawania otaczającego ich świata. Oczywiście w zabawie przemycamy naukę. I to właśnie dzięki ciągłej stymulacji nasze przedszkolaki mają zagwarantowany znacznie lepszy start w późniejsze życie.

Nasze niepubliczne przedszkole anglojęzyczne to szansa, aby rozwijały się znacznie szybciej. To okazja na to, aby poznały swój potencjał i swoje talenty. Nauczyły się podstaw języka i polubiły samą naukę. Nasze techniki nauczania, wspólne zabawy i immersja językowa pozwalają na to, aby dziecko z łatwością odnalazło się w późniejszym życiu – w nowej szkole, pracy czy między znajomymi. To przecież takie ważne. Przedszkole Wilanów zaprasza!

Sprawdź, jak wiele możemy zaoferować Twojemu dziecku.